Meble kuchenne na wymiar Meble kuchenne na wymiar Meble kuchenne na wymiar
       NASZE REALIZACJE
       Wycena mebli kuchennych
       Zlewozmywaki kuchenne
       SZKŁO DRUKOWANE
       Wyposażenie szafek
       Fronty melaminowane
       Fronty MDF/PVC
              DRE
              WIECH
       Kuchnie fornirowane
       POLYMATT I POLYGLOSS
       Kuchnie akrylowe
       Kuchnie lakierowane
       Fronty aluminiowe
       Kuchnie drewniane
       Szkła i witraże
       Blaty kuchenne
          Blaty z laminatu HPL
              KRONOPOL
              BIUROSTYL
              EGGER
          Blaty drewniane
          Blaty kwarcowe
          Blaty granitowe
       STREFA KOMFORTU
System BLUM                     
KUCHNIE-PROMOCJE!!  
Krono
O NAS MATERIAŁY KUCHNIE SZAFY KONTAKT
  Wycena mebli kuchennych | Wycena szaf wnękowych | Akcesoria | Fronty MDF/PVC | Fronty akrylowe | Dokumenty do pobrania
Meble kuchenne na wymiar. Gorzów Wielkopolski
WYCENA I PROJEKTY MEBLI KUCHENNYCH
WYCENA - PROJEKT - REALIZACJA
Szanowni Państwo.
W trosce o utrzymanie wysokiej jakości i przejrzystości naszych usług przedstawiamy warunki współpracy dla przyszłych naszych Klientów.
Nasze realizacje wykonujemy w promieniu do 100km od naszej siedziby i wyłącznie na terenie Polski.
Specjalizujemy się kompleksowym wykonywaniu mebli kuchennych na wymiar wraz usługą montażu. Pozostałe meble dla domu wykonujemy wyłącznie przy okazji realizacji mebli kuchennych. Nie zajmujemy się sprzedażą wysyłkową.
Wstępna wycena usługi.
Wstępna wycena usługi jest wyceną BEZPŁATNĄ opartą na wstępnym obmiarze dokonanym przez Klienta lub projekcie dostarczonym przez Klienta oraz na podstawie bezpośredniej rozmowy określającej indywidualne oczekiwania Klienta co do kształtu, kolorystyki, użytych materiałów oraz wyposażenia.
Obmiar może być dostarczony przez klienta osobiście lub drogą elektroniczną i powinien zawierać:
- główne dane wymiarowe
- lokalizację okien, drzwi
- lokalizację przyłączy (jeżeli mają wpływ na projekt)
- lokalizację montażu (miejscowość)
Wstępna wycena zawiera informację o:
- rodzaj i zakres prac jakie objęte są wyceną,
- rodzaju materiału ujętego w wycenie,
- rodzaju i ilości okuć mających istotny wpływ na wycenę,
- rodzaju wyposażenia dodatkowego ujętego w wycenie,
Stosujemy zasadę, że jeśli jakiś element wyposażenia nie jest wyszczególniony w wycenie to w tej wycenie nie został ujęty.
Wstępna wycena jest ważna 30 dni.
Jeżeli klient nie jest w stanie wykonać samodzielnego obmiaru na potrzeby wyceny oraz późniejszego projektu, może zlecić wykonanie nam tej usługi. Usługa ta jest usługa odpłatną, której koszt wynosi 150,00zł (dojazd do 20km + 1,50 zł za każdy dodatkowy kilometr licząc w obie strony). Kwota ta zostanie zwrócona w usłudze w przypadku zamówienia mebli w naszej firmie.
Wycena szczegółowa usługi.
Wycena szczegółowa usługi wykonywana jest po pomiarze wykonywanym przez naszą firmę na podstawie ostatecznego projektu dostarczonego przez klienta lub projektu wykonanego przez naszą firmę oraz bezpośrednich rozmów określających indywidualne oczekiwania klienta.
Projekt.
Każdy projekt wykonywany przez naszą firmę JEST PROJEKTEM PŁATNYM. Pobrana wartość projektu zostanie zwrócona w usłudze w przypadku zamówienia mebli w naszej firmie.
Zakres projektu.
Projekty wykonywane przez naszą firmę są projektami wyłącznie mebli, ich kształtu, koloru, układu funkcjonalnego. Nie należy tych projektów traktować jako projekt architektoniczny całego wnętrza. Elementy projektu nie związane z meblami są ujmowane w maksymalnym uproszczeniu.
Rodzaje i ceny projektów:
Projekt koncepcyjny z układem funkcjonalnym szaf przesuwnych, wolnostojących i innych - wykonywany na podstawie obmiaru dostarczonego przez klienta - cena 100,00 zł (Kwota ta zostanie zwrócona w usłudze w przypadku zamówienia mebli w naszej firmie.)
Projekt koncepcyjny z układem funkcjonalnym mebli kuchennych – wykonywany na podstawie obmiaru uproszczonego dostarczonego przez klienta – cena 200,00 zł (Kwota ta zostanie zwrócona w usłudze w przypadku zamówienia mebli w naszej firmie.)
Projekt koncepcyjny z układem funkcjonalnym rozszerzony o projekt wykonawczy mebli kuchennych ze szczegółowym wymiarowaniem, pełna specyfikacją materiałową, szczegółową listą okuć, projektem przyłączy dla branżystów – wykonywany na podstawie obmiaru szczegółowego wykonanego przez naszą firmę – cena 1000,00 zł przed podpisaniem umowy, BEZPŁATNY po podpisaniu umowy na wykonanie mebli. (Kwota ta zostanie zwrócona w usłudze w przypadku zamówienia mebli w naszej firmie.)
Zmian w projekcie można dokonywać wyłącznie na etapie projektowania koncepcyjnego w ilości maksymalnie 3 razy. Szczegółowy projekt wykonawczy stanowi najbardziej pracochłonny projekt końcowy i nie podlega zmianom. Umowa.
Na każdy rodzaj zabudowy meblowej podpisujemy z klientem Umowę. Umowa na wykonanie mebli na wymiar jest podpisywana po zaakceptowaniu przez Klienta szczegółowej wyceny usługi. Umowa może być podpisana nie dłużej niż 6 miesięcy przed terminem montażu mebli. Przy dłuższym terminie, w związku z dynamiczna zmiana cen półfabrykatów na rynku, zastrzegamy sobie możliwość zmiany wyceny. Umowa zawiera szczegółowa specyfikacje materiałową przedmiotu usługi, rodzaj i zakres usługi, cenę usługi, terminy umowne, warunki płatności.
Powyższa informacja będzie rozszerzana w zależności od potrzeb.
       Wycena szaf wnękowych
       Akcesoria do garderoby
       Wzory płyt meblowych
       Lustra
       Szkła LACOBEL
       SZKŁO DRUKOWANE
       Bambusy i rattany
       Profile aluminiowe
       Galeria
       ŁÓŻKO W SZAFIE
SZAFY-NOWOŚCI!!  
Krono
SPOŁECZNOŚĆ
frame
frame
facebook twitter Google+
ramka
ramkaramkaramka
                                                      O NAS  |  ATESTY  |  GWARANCJE I REKLAMACJE  |  KONTAKT  
Copyright 2007-2018 AYO FURNITURE. All right reserved.